Pirátská plavba (jen pro oblast u Paralie, transfer do přístavu individuální)

Být u moře je fajn, ale být na moři je ještě lepší. A zvlášť když jej brázdíte na „pirátské“ lodi. Pluje se podél Olympské riviéry, z bárky se tak naskýtají atraktivní pohledy na pobřeží a bájné pohoří. Během plavby je několik zastávek na koupání přímo z lodi, kde se také podává oběd, obvykle grilovaná čerstvá ryba, salát a k tomu domácí víno. Cestu zpět pak zpestří tradiční řecká hudba. Odjezd v cca 9 hodin, návrat v cca 17 hodin.


Cena fakultativního výletu: cca 20 EURO, děti 2-12 let cca 17 EURO


Tyto fakultativní výlety si můžete zakoupit přímo na místě prostřednictvím nabídek místních kanceláří. Zde se též informujte o všeobecných podmínkách a storno poplatcích nabízených fakultativních výletů. Některé výlety se konají jen v případě dostatečného počtuzájemců nebo naopak jsou limitovány kapacitou autobusu nebo lodě.Fakultativní výlety, které si zákazník objedná přímo v místě pobytu,nejsou součástí služeb poskytovaných cestovní kanceláří zákazníkovia cestovní kancelář nenese žádnou odpovědnost za žádné škodya újmy, vzniklé zákazníkovi v souvislosti s těmito výlety a zákazníkse v případě uplatňování nároků, vyplývajících a vzniklých z fakultativního výletu, musí obrátit výlučně na poskytovatele fakultativního výletu. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek je změnav programu lodních výletů vyhrazena.


Zpět na všechny fakultativní výlety

Sdílejte své zážitky

Pierie - Olympská riviéra 2017 > Fakultativní výlety > Pirátská plavba (jen pro oblast u Paralie, transfer do přístavu individuální)

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 26.09. – 06.10 – 11 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceněNotice: Undefined variable: uspesna_objednavka_ready in /var/www/vhosts/vtt.cz/httpdocs/index.php on line 1085
TOPlist